Poděkování, příběhy

Nahoru

Poděkování za maminku Kuboňovou Jiřinu | po 6.2.2023 

Dobrý den,
chtěla bych tímto poděkovat Vašim pracovnicím p. Radce Pechové Černohorské a také p. Pavle Soškové za neskutečnou pomoc při zajištění péče o mou maminku Kuboňovou Jiřinu.

Snažili jsme se s bratrem mamince co nejdéle zajistit péči, ale bohužel jsem to již nezvládla, dokonce jsem nebyla schopna zavolat mamince ani sanitku. P. Radka ihned přijela, vše zařídila a nejen že mi poskytla obrovskou podporu a pomoc, ale zároveň mi navrhla i další postup, jak situaci řešit. Musím Vám říct, že přestože mi je už přes 60 let, dosud jsem se nesetkala s takovou ochotou, pomocí a lidským přístupem. Obě byly naší velkou oporou jak mojí, tak i maminky. 

Rovněž tímto velmi děkuji i p. Pavle Roskové, která k nám 2x týdně dojížděla zajišťovat péči o maminku, vždy jsme se ni na obě velmi těšily, nejen že se postarala o maminku, ale i vždy ji svým úžasným přístupem rozveselila a zároveň mi vždy poskytla cenné rady, když bylo potřeba.
Posílám Vám dnes alespoň dar ve výši 10 000,- Kč.

Opravdu s takovým odborným, lidským, obětavým přístupem jsem se ještě nesetkala. 
A když jsem po celou dobu péče věděla, že mám kdykoli komu zavolat a požádat o radu, odbornou pomoc, vždy jsem byla klidnější. Prostě jsem se vždy mohla na Vaše pracovnice spolehnout.

Moc, moc za vše děkuji.
Přikrylová Marcela
(dcera Kuboňové Jiřiny) Může Vás zajímat...